SEO

אז יש לכם עסק, השקעתם בבניית אתר יפה, ועכשיו אתם מחכים שיגיעו לקוחות חדשים. הסבלנות משתלמת, אבל לא במקרה הזה. אם לא תדאגו לקידום האתר שלכם בהקדם, ההמתנה עלולה להיות ארוכה וממש לא מתגמלת. אתר אינטרנט יוכל לספק לכם עבודה רבה ולהגדיל את מעגל הלקוחות שלכם במהירות, כשתשקיעו בקידום שלו. רוצים לדעת איך עושים את זה נכון? הישארו אתנו.

איך עובד התהליך של קידום אתרים אורגני בגוגל:

בניית אסטרטגיה שיווקית

בדיקת קהל היעד, תחרותיות ועוד​

מחקר מילות מפתח

מחקר ביטויים ומילות מפתח רלוונטיות

חיבור האתר לכלי מעקב

גוגל אנליטיקס , סרץ’ קונסול

אופטימיזציה

התאמת העמודים הפנימיים למנועי החיפוש

בניית מערך קישורים

מאתרי אינדקסים, בלוגים, פורומים ועוד

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן לאתר ולאתרי מאמרים

מעקב ביטויים וטראפיק

מעקב יומי אחרי תוצאות ביטויים וטראפיק לאתר

דו”ח מיקומים

הפקת דו”ח ושיפור תוצאות

גוגל

גוגל הוא אתר האינטרנט הגדול ביותר בעולם, ולמעשה הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר באינטרנט. במנוע החיפוש של גוגל משתמשים מדי יום מאות מיליוני משתמשים, ונשלחות אליו 3 מיליארד בקשות למציאת תוכן ברחבי האינטרנט. מנוע החיפוש הוא דף הבית של חברת גוגל, ופותח בשנת 1997. מנוע החיפוש יעיל עבור מגוון רחב של שימושים, ומבקרים בו אנשים מכל קצוות העולם ובכל גיל.

אתר אינטרנט

מנוע החיפוש של גוגל הוא אתר בפני עצמו, שמאפשר למצוא דרכו אין סוף תכנים מתוך כל אתר שנמצא ברחבי רשת האינטרנט. מסיבה זו, כל בעל עסק וכל איש שיווק יודעים שהצעד הראשון לקראת קידום הפעילות העסקית הוא בניית אתר אינטרנט. להיות נוכח באינטרנט, משמעו להיות נוכח בעולם. ב2023 עסק שלא קיים באינטרנט, כאילו לא קיים.

חשיפה

אז עשיתם את הצעד הראשון ובניתם אתר אינטרנט. מזל טוב, יש לכם נוכחות ברשת. מדובר בנקודת מפנה עסקית, שלגמרי ראויה לציון. עם זאת, מדובר רק בצעד הראשון, שמתחיל דרך ארוכה ומרתקת לקראת קידום העסק שלכם, ולקראת התרחבות בלתי מוגבלת. הדבר הבא שאמור לעניין אתכם בנושא אתר האינטרנט שלכם הוא גודל החשיפה שיש לו.

צעד לאחור

ניקח צעד אחד לאחור כדי לתת לכם כמה טיפים חשובים לגבי בניית אתר אינטרנט עסקי. הקידום של האתר מתחיל כבר בזמן הבנייה שלו, לכן כדאי להשקיע כבר בשלב בניית האתר. אתר אינטרנט איכותי הוא אתר שהרבה יותר פשוט וקל לקדם, והתוצאות מגיעות במהירות גבוהה יותר. בנייה של אתר מושקע ואיכותי תחסוך לכם בהוצאות של קידום ופרסום בהמשך הדרך, כך שההשקעה תכסה את עצמה במהירות.

אתר איכותי

למה אנחנו קוראים אתר אינטרנט איכותי? יש מספר פרמטרים עליהם כדאי להקפיד. העניין הראשון הוא בחירת דומיין. דומיין הוא כתובת ייחודית של האתר באינטרנט. חפשו דומיין ותיק מתחום העיסוק שלכם, ובחרו שם דומיין קצר וקולע ככל הניתן. בנוסף, בחירת דומיין חכמה היא בחירה של דומיין עם סיומת שתואמת את מיקום העסק ומרכז הפעילות של החברה. בישראל הסיומת המבוקשת היא il.

אתר ידידותי

לאחר שקיים דומיין על שמכם או על שם העסק שלכם, הגיע הזמן לבנות אותו. זכרו כי האתר משמש כמו חנות, משרד או בית עסק, לכן כדאי להשקיע בנראות שלו, עד לפרטים הקטנים. עניין חשוב נוסף הוא מהירות ההפעלה של האתר. אתר מהיר ומושקע ויזואלית יגרום לגולשים להישאר באתר שלכם זמן ממושך, לעומת אתר איטי ובסיסי, שמקצר משמעותית את השהות של המשתמשים באתר.

הזדמנות

אין אחד שלא שמע על חברת גוגל, וכמעט כולנו משתמשים בדפדפן החיפוש המוכר שלה, על בסיס יום יומי. בתוך שנים מעטות מנוע החיפוש של גוגל הפך למעצמה שאין לה מתחרות, ופתח בפנינו עולם שלם של הזדמנויות לקידום ולהצלחה עסקית. החשיפה בגוגל עצומה, ומאפשרת לכל אתר אינטרנט להגיע למספר גדול של משתמשים מדי יום. עם זאת, כדי להצליח לייצר חשיפה בגוגל, נדרשת השקעה.

דוגמן קידום אתרים

קידום בגוגל

כשיש לכם אתר אינטרנט מושקע, יפה ואיכותי, יש בידכם הזדמנות עצומה לקידום העסק שלכם והרחבת מעגל הלקוחות. אם השקעתם באתר אינטרנט ולא דאגתם לקדם אותו, היקף העבודה שלכם לא ישתנה באופן משמעותי, אם בכלל. כדי להוציא את המיטב מההשקעה שלכם באתר אינטרנט, הצעד הבא יהיה קידום אתרים בצורה האפקטיבית ביותר.

איך מקדמים אתר בגוגל?

קידום אתרים בגוגל נעשה במטרה לייצר חשיפה גדולה עבור משתמשים שזקוקים לשירות העסק שלכם. כל משתמש שנחשף לאתר האינטרנט שלכם ונכנס אליו הוא לקוח פוטנציאלי, שיכול להגדיל את הפעילות העסקית שלכם. כדי לקדם אתר בגוגל, משתמשים בשתי אופציות מרכזיות. הראשונה היא קידום אתרים ממומן, והשנייה, האפקטיבית יותר, היא קידום אתרים אורגני.

קידום ממומן

קידום אתרים ממומן, כשמו כן הוא, קידום על ידי תשלום לגוגל, שבהתאם לסכום התשלום יציבו את האתר שלכם כמודעה בראש רשימת תוצאות החיפוש. קיימת אפשרות נוספת לתשלום פר הקלקה, כלומר, תשלום לגוגל לפי מספר הכניסות לאתר האינטרנט שבחרתם לקדם ולפרסם. במקרה של שימוש בקידום ממומן, מילות החיפוש שיציגו את המודעה צריכות להיות ספציפיות מאוד ומוגדרות מראש.

חסרונות הקידום הממומן

החיסרון העיקרי בקידום אתרים ממומן הוא העלויות הגבוהות שכרוכות בו. בין אם תבחרו בקידום מודעה על ידי תשלום מראש, ובין אם תבחרו בקידום פר הקלקה, אחוזי הרווח לא תמיד יהיו משתלמים אחרי ניקוי עלויות הפרסום בגוגל. בנוסף, אתר שמקודם באמצעות קידום ממומן מסומן ברשימת התוצאות כ”מודעה” , כך שהמשתמשים רואים בו פרסומת. דבר שלעיתים לעיתים קרובות מרתיע את המשתמשים.

קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים בגוגל באמצעות קידום אורגני, או בקצרה, קידום אתרים SEO, הוא הקידום האיכותי ביותר שקיים, ויש אין סוף דרכים ושיטות לעשות זאת. קידום אורגני הוא קידום בגוגל, עושה שימוש בכלים בהם משתמש מנוע החיפוש כדי להציג תוצאות מתאימות לכל בקשה. כשמקדמים אתר באמצעות קידום אורגני בגוגל ועושים שימוש בכלים האורגניים של האתר, האפשרויות בלתי מוגבלות.

יתרונות הקידום האורגני

היתרון העיקרי של קידום אורגני בגוגל הוא האפשרות לקידום אתרים באופן שלא ניתן לזהות. קידום אתרים SEO איכותי, יקדם את האתר שלכם לראש רשימת החיפושים, ללא תוויות. בנוסף, העלויות של קידום אתרים בגוגל בשיטה האורגנית, נמוכות הרבה יותר מעלויות הקידום הממומן, ביחס לתוצאות. קידום אורגני דואג לשיפור איכות האתר שלכם מכל הבחינות, כך שהרווחים נשמרים לטווח ארוך.

עלויות הקידום האורגני

אם נשווה את המחיר של קידום אורגני בגוגל למחיר של קידום אתרים ממומן, ללא ספק הקידום הממומן יצא יקר יותר. גוגל היא היחידה שיכולה לספק את שירות הקידום הממומן, ללא מתחרים, כך שהתעריפים לא נתונים לשינויי שוק ונשארים גבוהים מאוד. קידום אורגני בגוגל, לעומת זאת, הוא שוק מלא בתחרות, שחברות דיגיטל רבות משתתפות בו, והמחירים נקבעים בעיקר לפי יכולת החברה להתחייב לתוצאות.

אורטק דיגיטל

קיימות בשוק אין ספור חברות פרסום שמציעות גם שיווק בדיגיטל, כולל קידום אתרים בגוגל וקידום אורגני בגוגל. עם זאת, לא כל חברות הפרסום מתמחות בשיווק דיגיטלי כפי שהן מתמחות בפרסום מסורתי. שיווק דיגיטלי דורש התמחות ספציפית שנרכשת מתוך למידה אין סופית ומניסיון רב. אורטק דיגיטל היא חברה שכל הפעילות שלה סובבת סביב קידום אתרים באינטרנט ומתמחה קידום אתרים SEO.

העולם מחכה לכם

פריצה עסקית והצלחה גדולה נמצאת בהישג ידכם. כדי לנצל את ההזמנות שטמונה באינטרנט, תצטרכו רק לבחור את חברת הדיגיטל הנכונה שמתמחה בקידום אתרים אורגני בגוגל. קידום אורגני הוא הפרסום שהעסק שלכם צריך כדי להגיע ללקוחות חדשים ולהצליח בגדול. אל תחכו להזדמנות שתגיע, הביאו את ההזמנות אליכם. העולם צריך אתכם ומחכה לכם. בהצלחה

שנות ניסיון
0 +
פרוייקטים מוצלחים
0 +
ביטויים שקודמו
0 +

מחירון קידום אתרים אורגני SEO

מודל התמחור משתנה לפי התחרות של התחום שהאתר מתעסק בו

איכותי

מתאים לעסק עם תחרות נמוכה-בינונית

2500 ₪

לחודש

מתקדם

מתאים לעסק עם תחרות בינונית

3500 ₪

לחודש

vip

מתאים לעסק עם תחרות בינונית-גבוהה

5900 ₪

לחודש

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים

כן, אני רוצה אתר יוקרתי שייצג אותי בכבוד!

הכנס את הפרטים שלך כאן למעלה לשיחת התאמה והיכרות ללא עלות.

להמשיך לצ'ט
1
צריכים עזרה?
הי, 👋
איך נוכל לעזור לך?